You are here: Home // Дом // Аналіз води

Аналіз води

Хімічний аналіз води зроблений компанією Екохаус гарантує 100% достовірність та об’єктивність за всіма показниками аналізу води. По-перше наші фахівці самі виїжджають на місце відбору проби води, після як пройде очистка воды . І самі здійснюють відбір проб води для аналізу води. Аналіз води для нас робить центральна СЕС Києва, що гарантує точність і об’єктивність. Центральна СЕС Києва знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Некрасовська, 10 / 8, телефон центральної СЕС Києва: 8 (044) 486-54-86. При бажанні хімічний аналіз води замовник може зробити сам.

Підбір обладнання, та фильтры механической очистки води

Після того як нами узятий і вивчений хімічний аналіз води, ми підбираємо фільтри для води за технічним завданням клієнта. Що б правильно підібрати фільтри для очищення води, потрібно досконально знати всі використовувані методи очищення води, а так само плюси і мінуси які нас очікують, якщо ми будемо використовувати ці способи очищення води.

Фільтри для води.

Фільтри для квартири або котеджу підбираються тоді, коли ми знаємо якість води у водогоні або в свердловині, а так само розуміємо, яка якість води влаштовує замовника. Найчастіше підготовка води в будинку зводиться до рівня технічної води. А саме: видалення заліза, зм’якшування води.
Фільтри для питної води. Питний фільтр може бути двох типів: Глек фільтр, який фільтрує воду повільно і в маленьких обсягах. Другий тип, фільтри проточні, такі фільтри для води підключаються в магістраль і можуть фільтрувати воду швидше, краще і в більших обсягах, ніж фільтри глечики це краще водоснабжение дома .
Промислові фільтри для води відрізняються високою продуктивністю і високою надійністю. Промислові фільтри для води стоять на кожному підприємстві, так як вода в будь-якому виробництві, починаючи від виробництва металопластикових вікон і закінчуючи ліками, грає важливу роль.

Tags: , ,

коментарии закрыты

На эту страницу попадают чаще всего по запросам: