You are here: Home // Новости // Мийки високого тиску

Мийки високого тиску

Наша компанія робить мотопилки для цілого ряду завдань : заготівлі дрів і домашнього господарства, для сільського господарства і садівництва, для лісового господарства, бензопили для роботи на деревах і рятувальних робіт.

Легкі і компактні ланцюгові бензопилы для заготівлі дрів і домашнього господарства добре підходять для проріджування дерев і відходу за ними. Вони зручні для розпилювання дрів, проріджування заростей, а також в ході будівництва з деревини. Будь-яка бензопила STIHL цього класу стане незамінним помічником для виконання будь-яких робіт на присадибній ділянці. Ви з легкістю зможете відремонтувати огорожу, побудувати альтанку або спиляти дерево.

Для любителів підвищеного комфорту людей літнього віку або жінок підійде модель бензопили класу «комфорт», яка додатково оснащена системою швидкої натяжки ланцюга і системою легкого запуску ErgoStart. Одна з найпоширеніших моделей цієї категорії — ланцюгова бензопила STIHL MS 180. Вона чудово підходить для заготівлі дрів, будівництва з дерева і формування крон дерев. А в 2009 році компанія STIHL представила українським покупцям бензопили нового покоління MS 181 / MS 181 C, MS 211 / MS 211 C. Кожна з цих моделей доводить що бензопила може бути економічною, легкою і комфортною в управлінні.

 Бензопили для сільського господарства і садівництва використовуються для будівництва з дерева, заготівлі м’якої деревини і відходу за фруктовими деревами. Продумані до дрібниць деталі має кожна ланцюгова бензопила цього класу. Шукайте надійного і потужного помічника для роботи в саду або комунальному господарстві? Зверніть увагу на модель MS 280 — I, яка оснащена інтелігентною системою управління двигуном. Необхідний об’єм паливної суміші під час повного навантаження і оптимальні обороти двигуна у цієї бензопили регулюються електронікою автоматично і адаптуються до змін реж има роботи.

На що слід звернути увагу при купівлі мойки высокого давления ? Ну, по-перше, звичайно ж — продуктивність. Продуктивність визначається показником витрати води в хвилину. Як правило, це 7-12 літрів в хвилину. Наступний параметр — тиск. Тиск міні-миття в основному 70-100 панів, але є моделі, які видають до 150 панів. Щоб було зрозуміло — на автомитті, наприклад для ефективної роботи достатні 120-130 панів. У кожного міні-миття є свій ресурс, який безпосередньо залежить від серії апарату. А конкретніше: чим вище серія, тим більше ресурс, а отже і термін служби устаткування.

Чека ємо Вас за адресою: ул. Антонова, 10, с. Чайки, Киевская обл., 08130

Tags: , ,

коментарии закрыты

На эту страницу попадают чаще всего по запросам:
Где отдохнуть в карелии летом отдых в карелии летом.