You are here: Home // Технологии // Основні складові у матеріалах

Основні складові у матеріалах

Газобетон (або газосилікат), автоклавний, складається з кварцового піску, цементу, вапна, води і алюмінієвої пудри. Ці компоненти змішуються і надходять в автоклав, де за певних умов відбувається їх спінення (при корозії алюмінієвої пудри з виділенням водню, який і утворює пори) і наступне твердіння.
Основні складові в цих матеріалах практично однакові. Різниця тільки у використовуваному піноутворювачі і в способі твердіння. Перевага газобетону в тому, що використання автоклавного керованого процесу дає можливість отримувати матеріал з наперед заданим необхідним набором властивостей. Розрізняють газобетони автоклавного і неавтоклавного тверднення (пропарювання або повітряне тверднення).

Початок промислового виробництва автоклавних ніздрюватих бетонів поклала фірма «Siporex» (Швеція) в 1929 році.
Ніздрюватий бетон стали застосовувати в Росії в 50-60 роки. У Москві та Прибалтиці існували цілі інститути, що розробляють нові технології його виробництва.

У даній статті розглянемо властивості саме автоклавного газобетону у вигляді блоків. Газобетонные блоки цей матеріал найбільш популярний і «проштовхує» на ринку, перш за все завдяки саме стабільному заводському виготовленню з набором постійних якостей. Крім блоків також існують армовані вироби, а саме: плити перекриття, покриття, перемички, сходові ступені, арочні перемички.

Отже, що нам встигли «наспівати» спритні газосиликатні манагери?
Ось коктейль з усіх позитивних властивостей, зазвичай звалені в загальну купу:

- Екологічність (при виробництві використовуються тільки натуральні, природні матеріали)
- Пожежобезпечність (відноситься до негорючих матеріалів)
- Високі теплоізоляційні якості, при яких дотримуються всі норми теплосопротівленія при одношарової конструкції
- Оброблюваність (матеріал легко піддається різанню, шліфуванню)
- Низька вага
- Висока несуча здатність
- Висока паропроникність
- Висока (до 200 циклів) морозостійкість
- Немає необхідності в додатковому захисті (штукаутрка, фарбування)
- Має широку лінійку густини з заданими параметрами
- Найнижча вартість

Виходять суцільні переваги! Але чомусь ми, нерозумні, не все ще будуємо будинку з такого чудового матеріалу,  як газоблоки , чому?
Чому на професійних будівельних майданчиках до газосилікат ставляться не так позитивно, як розписують газобетонні манагери? Чому на професійних будівництвах якось упускають такі хороші властивості газобетону, як хороші теплоізоляційні і несучі здібності?

Tags: , ,

коментарии закрыты

На эту страницу попадают чаще всего по запросам:
Сайт новостей