You are here: Home // Новости // Покращуємо здоров’я дитини

Покращуємо здоров’я дитини

здоровье детей

здоровье детей

На жаль, сьогодні стає все більш і більш важко стежити за здоров’ям і харчуванням наших дітей. Картопля фрі та чіпси завжди готові до вживання, саме це і визначає їх «чергові» в раціоні дітей. Купити фаст-фуд просто і легко, а крім того і набагато швидше, ніж готувати вдома, але, на жаль, це дуже шкідливо для наших дітей. Добре, що прагнення батьків до більш здорового способу життя їхніх дітей не вимагає і навіть не має на увазі повного виключення простий «швидкої» їжі з їхнього раціону.

Почнемо з безалкогольних напоїв. Сучасні діти починають пити ці напої все раніше і раніше. Більшість кофеїну потрапляє в організм наших дітей, як раз завдяки газованим напоям. Зменшуючи споживання безалкогольних газованих напоїв вашою дитиною, ви помітно зменшіть його «шанси» на повноту, кофеїнозалежнісіть, зневоднення і карієс зубів. На щастя, нам доступні інші прекрасні альтернативи газованій воді, такі як: молоко, фруктові соки і вода. Всі ці напої дуже корисні для дитини, вони покращують їхній ріст і загальний стан здоров’я. Потрібно проповідувати своїм дітям здоровый образ жизни .

З часом кількість їжі, яку їдять наші діти, невблаганно зростає. Порції не контролюються батьками, а це означає, що порції дітей цілком можуть бути порівняні з порціями батьків. Використання дрібних тарілок — прекрасний спосіб зменшити порцію, оскільки на неї багато не покладеш. Також важливо, щоб ваша дитина не купувала «дитячу» їжу в ресторанах і фаст-фудах. Прищеплюючи здоровий глузд у їжі своєму синові або дочці поки вони малі, ви, тим самим, гарантуєте їм здорове життя і зменшення ймовірності проблем з вагою та ін

Яка дитина не пробувала поцупити печиво з заповітної вази? Діти завжди любили цукерки, але занадто багато цукерок може призвести до ожиріння, а нам важливо здоровье детей , діабету та багатьох інших проблем зі здоров’ям. Фрукти — це приголомшлива заміна цукеркам, а сьогоднішні фруктові десерти — це не тільки здорово, але ще і дуже весело! Фрукти повні вітамінів і антиоксидантів, більше того, фрукти — це не тільки здорова їжа, але також ще і дуже «корисний матеріал»! Скільки видів фруктових салатів ви зможете вигадати разом вашими дітьми?

Звичайно, ніщо не замінить сніданок або обід, приготований вами для вашої дитини, але ми буваємо настільки зайняті  роботою тощо, що повне виключення з раціону фаст-фуду було б неможливим. На щастя, в більшості сьогоднішніх ресторанів фаст-фуд подають альтернативні страви, крім картопля фрі та шипучки (приміром, фруктові пастилки і молоко). Ви можете купувати своїм дітям подібну їжу, і вона, безумовно, краще, ніж смажена їжа і цукор.

Коли справа стосується ваших дітей, ви берете ініціативу у свої руки і стараєтесь з усіх сил, щоб вони росли більш здоровими, обов’язкова профилактика заболеваний . Але навіть якщо ви вирішили внести зміни в свій спосіб життя, робіть це повільно, оскільки діти найчастіше дуже бояться раптових змін. Часом вони навіть готові відмовитися від усього необхідного, якщо при цьому їм необхідно буде кардинально поміняти їхній спосіб життя. Показник ожиріння у дітей стрімко зростає, тому ми повинні вжити всіх заходів для того, щоб зменшити ризик цього захворювання у власних дітей.

Tags: , ,

коментарии закрыты

На эту страницу попадают чаще всего по запросам: