You are here: Home // Дом // Вибираємо підлогове покриття

Вибираємо підлогове покриття

ламинат

ламинат

Лінолеум
Побутовий лінолеум підходить лише для житлових приміщень, так як він не такий міцний і надійний, як комерційний. Зате побутовий линолеум Киев представлений найбільшою кількістю кольорів: можна вибрати однотонний лінолеум або імітує дошку, паркет, кам’яну кладку, плитку, крихту та ін.
Величезним асортиментом забарвлень відрізняється і напівкомерційний лінолеум. Він більш міцний, ніж побутовий, а тому термін його служби вище. Напівкомерційний лінолеум укладають як в житлових приміщеннях, так і всередині громадських будівель. Однак для заводських цехів, складів і т.п. напівкомерційний лінолеум не дуже підходить — для таких приміщень краще віддати перевагу комерційному ПВХ-покриттю.

Паркетна дошка
Найближчою родичкою паркету доводиться паркетная доска . Особливою популярністю у покупців користуються паркетні дошки з традиційними візерунками набірного паркету, наприклад, «ялинка», «палуба» і інші. Треба зазначити, що провідні виробники почали випуск односмуговою паркетної дошки. Постеливши такий матеріал на підлогу, створюється ілюзія, що викладений дошкою з масиву. Відмінність між статевою і паркетної дошкою криється не в зовнішніх ознаках, вони сховані глибоко всередині. Паркетна дошка виконана з тришарової конструкції. Верхній шар паркетної дошки, як і личить якісного підлогового покриття, виконаний з планок цінних порід деревини. Зазвичай у виробництві використовується та ж деревина, що і при виготовленні штучного паркету, наприклад, дуб, бук, ясен, клен, червоне дерево. Серцевина паркетної дошки виконана з хвойних порід деревини або із соснових рейок, також іноді використовується плита високої щільності. Саме ця вставка з м’якої породи дерева покликана забезпечити внутрішню стабільність конструкції і компенсувати перепади температури і вологості. Нижній шар паркетний дошки зазвичай виготовляють з шпони.

Ламінат або ламінований паркет?
Ламінірований паркет або просто ламинат — це ніщо інше, як штучний замінник паркету. Він має найменшим числом недоліків в порівнянні з іншими видами паркетного покриття, якщо не брати до уваги штучність його походження. Ламінат жаростійкий. Якщо на підлогу впаде запалена сигарета, на ламінат не залишиться жодного цятки. З легкістю він розлучається з плямами від кави, вина або лаку для нігтів. На нього можна ставити важкі меблі, не побоюючись, що з часом на підлозі з’являться характерні вм’ятини. Ламінат не вигоряє на сонці і чудово імітує практично будь-який вид підлогового покриття: паркет, керамічну плитку, абстрактний малюнок. І найголовніше — його настил не вимагає спеціальних навичок і виробляється за лічені години. З цієї точки зору, ламінат — «справжній прорив у майбутнє». Однак, варто додати, що всі перераховані вище переваги ставляться до ламінат від 31 класу якості й вище.

Tags: , ,

коментарии закрыты

На эту страницу попадают чаще всего по запросам: