You are here: Home // Новости // Як забронювати готель заздалегідь?

Як забронювати готель заздалегідь?

Багато людей, які не звикли до далеких поїздок — будь то відрядження, подорожі або поїздки на відпочинок — не знають нюансів готельного бізнесу і тому трохи губляться, коли доводиться вирішувати питання про завчасне бронювання номерів в готелі за місцем їх подальшого перебування.

І даремно! У наш час немає нічого простіше і зручніше, ніж забронювати гостиницы Киева ще до виїзду або вильоту!

Припустимо, що Ви вирушаєте у незнайомий Вам місто, де раніше Вам бувати не доводилося. Там, в цьому новому для Вас місці, необхідно буде десь зупинитися. Ще якихось п’ятнадцять-двадцять років тому це дійсно було проблемою, і — чималою. Відрядний громадянин або приїхала на відпочинок не в санаторій, а «дикунами» пара могли цілий день втратити в пошуках готелю в незнайомому місті. Тепер же, коли Всесвітня павутина дозволяє знайти що завгодно і де завгодно, не піднімаючись при цьому з-за робочого столу з комп’ютером, знайти готель не становить зовсім ніяких труднощів. Більше того: не тільки знайти, але і заздалегідь забронювати номер!

Для того щоб забронювати готель, потрібно, для початку, зайти в Інтернет. Далі — у будь-якій пошуковій системі набрати щось на зразок «бронювання готелів» або «як забронювати номер», і тоді перед Вашими очима з’являться сотні сторінок з пропозиціями готелів і туроператорів. Можна відразу ж поруч з потрібним прописати і назву міста, в якому Ви плануєте на якийсь час зупинитися, наприклад бронировать отель Киев по адресі : Украина, Киев, ул. Генерала Жмаченко, 26
Тоді пошук піде швидше, а сайти, на яких це місто не згадується, просто напросто не будуть з’являтися на моніторі і віднімати Ваш дорогоцінний час!

Знайшовши потрібну Вам інформацію, врахуйте, що бувають різні системи бронювання готелів. Наприклад, існує глобальна система бронювання, до якої підключаються різні готелі і вкладають на її сторінках свої тарифи. Ці тарифи такі ж, як якщо б Ви бронювали готель напряму, без посередництва системи бронювання — тобто безпосередньо на сайті даного готелю. Суть роботи цієї системи полягає в тому, що Ваші паспортні дані, так само як і дані Вашої кредитної карти відправляються в обраний Вами готель, і вже саме його персонал займається бронюванням номера для Вас. Якщо Ви обираєте саме таку систему бронювання, то Вам слід знати, що, по-перше, для бронювання необхідна не будь-яка кредитна карта (фірми, чоловіка або батьків, наприклад), а тільки карта, що належить самому проживає. По-друге, практично всі тарифи, які Ви можете побачити на своєму моніторі — не зовсім відповідають дійсності. Так, якщо мова йде, наприклад, про те, щоб забронювати готель не в нашій країні, а за кордоном, то в ці тарифи не входять місцеві податки, іноді, до речі, вельми і вельми чималі! При виборі тарифу завжди необхідно стежити за правилами ануляції — скасування бронювання, а також — за тим, чи немає штрафних санкцій у разі запізнілої ануляції.

Є й інші системи бронювання готелів. Так, у найбільших готельних операторів укладені договори безпосередньо з готелями або мережами готелів. Укладаючи контракти, оператори отримують, відповідно, контрактні ціни від даних готелів, і ці ціни на порядок нижче. Причина таких знижок проста: річ у тому, ці великі оператори відправляють в готелі така велика кількість туристів, і гостиницы Киева недорого бо обов’язково знижують контрактну ціну. У свою чергу, оператори можуть запропонувати клієнтам найвигідніші ціни — нижчі за ті, що пропонує сам готель! Єдина незручність — це те, що при такій системі бронювання необхідна стовідсоткова передоплата, і розрахуватися в готелі після прибуття ніяк не вийде.

Словом, яка Вам більше система подобається, таку і вибирайте. Головне — завчасно забронювати готель, щоб потім спокійно займатися своїми справами!

Tags: , ,

коментарии закрыты

На эту страницу попадают чаще всего по запросам: