You are here: Home // Новости // Зовсім не нудний сірий

Зовсім не нудний сірий

дизайн дома

дизайн дома

Сірий нудний? Ви помиляєтеся. Сьогодні це самий модний колір — в одязі, в меблях і дизайн дома не відстає від моди. Щоб створити гарний, стильний і комфортний інтер’єр, Вам варто купити сіру фарбу, прочитати цю статтю і … проявити фантазію! Успіхів!

Дизайнери проголосили сірий кольором цього сезону. Тому всі модники скуповують сірі джинси, туфлі, сумки і фарбують у сірий стіни. Ми звикли уособлювати цей колір з усім нудним і похмурим, але це зовсім не так. При правильному і доречному використанні цього відтінку, можна створити дуже яскраві і цікаві інтер’єри.

Отже, якщо, піддавшись модної тенденції Ви вирішили створити в своєму будинку гармонію сірого, то Вам доведеться потрудитися, щоб вийшов дійсно стильний, затишний і комфортний інтер’єр.

Сірий колір має багато переваг, про які рідко хто пам’ятає — нейтральний, дуже зручний для поєднань і різних трансформацій, багатофункціональний і, нарешті просто красивий — ось далеко не всі його позитивні якості. Щоб виявити всі ці якості необхідно в першу чергу оцінити приміщення, підготовлене для переробки. У першу чергу оцініть ступінь освітленості приміщення і його розміри. Якщо воно просторе і наповнене денним світлом, то не роздумуючи вибирайте сірий. Якщо навпаки — маленьке, темне і холодне, то перед тим як починати обробку стін, продумайте до дрібниць освітлення — його має бути достатньо, вірніше навіть багато, щоб сірий не загнана Вас в тугу і зневіру.

Сірий — колір ділових і елегантних людей, тому интерьер квартиры такого кольору буде строгий і стриманий. Тим не менш, володіючи великою кількістю відтінків він підійде не тільки діловим людям, а й веселим і життєрадісним персонам. Не тільки брутальні чоловіки, але й кокетливі жінки будуть комфортно себе почувати в сірому просторі, головне, створювати його з урахуванням індивідуальних особливостей господаря, його темпераменту і смаку.

Сірий, як ніякий інший колір, є виграшним фоном для меблів, при цьому чим простіше оздоблення стіни і чим дорожче меблі тим краще і ефектніше. Для того щоб підкреслити ексклюзивність меблів, найкраще підійдуть виштукатурюють і пофарбовані матовою фарбою стіни. Якщо ж вам миліше шпалери, які безсумнівно виглядають більш затишно і м’яко, то до них треба підібрати меблі в тон, щоб не було дисонансу.

У житловому середовищі сірий гарний для оформлення  та дизайн гостиной або приймальні, доречний буде в кабінеті — сірі стіни додадуть тонус і налаштують на робочий лад. Для вітальні можна віддати перевагу сірий будь-якої інтенсивності, тільки розумніше використовувати не глянцеві поверхні, а фактурні шпалери, прикрашені квітковими принтами. Таке приміщення буде дуже затишним і гостинним, що повністю відповідає її призначенню. Ідеально поставити диван такого ж кольору, можна на підлогу тоном світліше, який буде обкладений декоративними подушками прикрашеними такими ж квітковими орнаментами, як і шпалери.

Сіра спальня? Чому б ні! Тут Вам знадобиться більш темний глибокий колір, майже чорний — він зробить атмосферу в приміщенні більш камерної, інтимної. Не протипоказаний сірий і для дитячої, де підійде блідий, майже білий відтінок.

Tags: , ,

коментарии закрыты

На эту страницу попадают чаще всего по запросам:
что такое телетрейд отзывы